ICC

PO WŁOSKU ICC

Witajcie na platformie kursów włoskiego – Italian Concept Courses!

Co oznacza Italian Concept Courses? Ta innowacyjna koncepcja nauki języka inspirowana jest historią muzyki i tak zwanymi concept albums, czyli albumami koncepcyjnymi, których poszczególne utwory tworzą całość i są skupione wokół konkretnego tematu. W naszym przypadku mowa jest o kursach, podczas których będziemy poruszać i rozwijać zagadnienia dydaktyczne i gramatyczne typowe dla danego poziomu zaawansowania językowego, ALE które to zagadnienia będą się całościowo opierać na jednej konkretnej tematyce przewodniej, jeśli chodzi o leksykę, komunikację i elementy pozajęzykowe.

To pozwoli Wam na wybranie nie tylko poziomu kursu odpowiedniego do Waszych potrzeb i umiejętności, ale również interesującej Was tematyki i słownictwa.

Dobra znajomość języka obcego nie może się obejść bez solidnej bazy – wiedza powinna być dobrze ukorzeniona niczym drzewo. W naszym przypadku tą podstawą będzie kurs ogólnego języka włoskiego na poziomie A1, który będzie się na naszej platformie rozrastał i pączkował do C1/C2. Natomiast od A2 będziemy dodawać coraz to nowe tematy i gałęzie naszego drzewa, będziemy je razem pielęgnować i dbać o nie!

Jeśli nie jesteście pewni, na jakim poziomie jest teraz Wasz włoski – spokojnie. Specjalnie dla Was stworzyłem sekcję: TWÓJ POZIOM. Znajdziecie tam test poziomujący, który pozwoli na dokładne określenie, jaki kurs będzie najbardziej dopasowany do Waszych potrzeb.

Każdy kurs, który dla Was przygotowuję, składa się z modułów. Z kolei w każdym module znajdziecie: teksty i lektury (wraz z nagraniami MP3), słownictwo, ćwiczenia do samodzielnego wykonania, lekcje video (nagrane w taki sposób, że będziecie mogli ich słuchać niczym podcastu, jeżeli akurat nie będziecie mieć możliwości oglądania) oraz klucz z rozwiązaniami ćwiczeń, żeby lepiej kontrolować własną pracę i bieżące postępy. Pod koniec każdego kursu czeka Was egzamin końcowy (spokojnie, to tylko brzmi tak poważnie), dzięki któremu zweryfikujecie osiągnięty poziom, poznacie własne mocne strony i będziecie wiedzieć, czy możecie przejść do następnego etapu.

W każdej chwili możecie skorzystać z konsultacji on-line z Nauczycielem. Podczas takiej lekcji na żywo możecie:

  • zadać każde pytanie, które pozwoli Wam rozwiać wątpliwości natury gramatycznej, leksykalnej czy komunikacyjnej;
  • zrobić symulację “egzaminu ustnego”, weryfikującą zdobytą wiedzę;
  • odbyć konwersacje z native speakerem języka włoskiego, by w praktyce wykorzystać to, czego się do tej pory nauczyliście.

A zatem na co jeszcze czekacie? Dajcie nura w Wasz Italian Concept Course.

A jeśli chcecie dostać rabat 10% na produkty ze sklepu, napiszcie bezpośrednio na: wloskiklucz@gmail.com