Szkoła Włoski Klucz

Nauka języka włoskiego w szkole Włoski Klucz, to Twój klucz do sukcesu!

Nauka języka obcego to fascynująca przygoda, na którą składa się nie tylko poznawanie nowych słówek i gramatyki, ale także kultury, zwyczajów i mentalności danego kraju. To odkrywanie nowych lądów, kontakt z dotąd nieznanymi realiami życia. Nie odnajdziesz ich w słownikach ani w podręcznikach językowych.

Nasz Szkoła powstała po to, aby zabrać Cię w taką niezwykłą podróż! Pokazujemy, że nauka włoskiego to wspaniała przygoda – przekazujemy naszym uczniom pasję do tego języka i zamiłowanie do kultury Bel Paese. Powołaliśmy do życia miejsce, w którym staramy się oddawać klimat słonecznej Italii – jej barwy, smaki i niezwykłe piękno. Dlatego też prowadzimy wieloaspektową działalność związaną z upowszechnianiem szeroko rozumianej kultury włoskiej.

Co nas wyróżnia?

– Prowadzimy tradycyjne kursy języka włoskiego oraz lekcje indywidualne i w parach

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Podczas zajęć zapewniamy kameralną atmosferę (grupy maksymalnie pięcioosobowe) i indywidualne podejście do potrzeb każdego Ucznia. Staramy się, aby nasi uczniowie po każdej lekcji mieli poczucie owocnie spędzonego czasu. Pokazujemy, że język włoski jest pasjonujący, a nauka może być prawdziwą przyjemnością.

– Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów

Działamy w porozumieniu z Uniwersytetem dla Obcokrajowców w Perugii, a od stycznia 2014 roku jesteśmy jedynym autoryzowanym centrum organizującym egzaminy CELI na terenie Warszawy. Poza tradycyjnymi kursami prowadzimy też zajęcia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów z języka włoskiego – CELI, CILS, TELC, PLIDA oraz CIC na wszystkich poziomach zaawansowania.


– Oferujemy zajęcia tematyczne

Kurs włoskiego specjalistycznego? Dla nas to nie problem! Powiedz nam, jaki zakres słownictwa chciałbyś lepiej poznać, a zorganizujemy dedykowane zajęcia.

– Organizujemy kameralne spotkania, debaty i eventy

Włoski Klucz to nie tylko szkoła włoskiego, ale także kontakt z kulturą Italii. Podczas organizowanych przez nas wydarzeń poruszane są zagadnienia ze świata włoskiego kina, muzyki, literatury, sztuki i kuchni. Warszawa to główny obszar prowadzenia naszej działalności.

– Oferujemy współpracę tłumaczeniową

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z języka włoskiego na polski bądź z polskiego na włoski – skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

Do dyspozycji naszych Uczniów w siedzibie Szkoły Włoski Klucz oddajemy też Bibliotekę i Mediatekę, które oferują bogaty wybór książek i filmów związanych z tematyką włoską. Ich zbiory stale rozszerzamy.

Siedziba naszej Szkoły jest zawsze otwarta, nie tylko w godzinach lekcyjnych. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

U nas odnajdziesz kawałek Włoch – wyrusz z nami do tego słonecznego kraju, a ucząc się języka, spędzaj beztroskie chwile i nawiązuj nowe, inspirujące znajomości.

Serdecznie zapraszamy, czekamy właśnie na Ciebie!

Nie musisz już kluczyć – postaw na Włoski Klucz!