Przygotowanie do egzaminów

Poza tradycyjnymi kursami językowymi oraz lekcjami indywidualnymi prowadzimy również zajęcia przygotowujące do międzynarodowych egzaminów z języka włoskiego – CELICILSTELCPLIDA oraz CIC (wszystkie poziomy zaawansowania).

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu Studentów do tego typu certyfikatów, w tym pracę na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii, gdzie tworzone są egzaminy CELI. Dysponujemy również wszelkimi materiałami i pomocami dydaktycznymi, które wykorzystujemy w czasie zajęć oraz udostępniamy naszym Słuchaczom.

W czerwcu 2013 roku w siedzibie Szkoły Włoski Klucz został po raz pierwszy zorganizowany międzynarodowy egzamin potwierdzający znajomość języka wloskiego jako obcego CELI, a w komisji zasiadał Dyrektor Szkoły – Emanuele Liaci.

 

Od 2014 roku Szkoła Włoski Klucz jest jedynym autoryzowanym centrum przeprowadzania egzaminów CELI (Certificazione della Conoscenza della Lingua Italiana) w Warszawie.

W lutym 2015 roku dyrektor Szkoły, Emanuele Liaci, uzyskał na Uniwersytecie dla Obcokrajowców w Perugii certyfikat nadający mu tytuł oficjalnego egzaminatora podczas egzaminu CELI.

Oferujemy zarówno lekcje indywidualne przygotowujące do wyżej wymienionych egzaminów, jak i zajęcia w grupach (max 3 osoby).

Ponadto – w razie potrzeby – jesteśmy w stanie przygotować do egzaminów maturalnych z języka włoskiego, egzaminów potwierdzających znajomość języka włoskiego organizowanych przez warszawskie szkoły wyższe, egzaminów i testów na studiach.

Ceny zajęć przygotowujących do zdawania międzynarodowych certyfikatów ustalane są indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!